Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

Nak

Nak – kosmetyki do włosów dla wymagających

 
Zdrowe włosy nie zawsze gwarantują doskonały wygląd fryzury. W niektórych przypadkach włosy są naturalnie wysokoporowate lub średnioporowate i trudno je ujarzmić. Układanie fryzury sprawia problem, a rozpuszczenie włosów skutkuje ich poplątaniem. W takim przypadku potrzeba czegoś, co pozwoli utrzymać włosy w ryzach. Czegoś takiego jak kosmetyki Nak. Gama produktów tej marki przeznaczona jest przede wszystkim do modelowania włosów, ale znajdziesz też coś do ekspresowego odżywiania.
 
W ofercie firmy Nak Australia znajduje się:
 
·        Matująca pasta do włosów
·        Proszek zwiększający objętość włosów
·        Pasta modelująca
·        Pomada do stylizacji włosów
·        Intensywna maska
 
Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Nak przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Panowie z uwagi na (zazwyczaj) krótsze fryzury, miewają równie duże problemy z wystylizowaniem włosów. Pojedyncze kosmyki nie chcą poddać się zabiegowi modelowania, wywijają się i odstają, a to niszczy ogólny wygląd fryzury. Z odpowiednimi kosmetykami mankamenty włosów staną się przeszłością.
 
Kosmetyki są wydajne, co znacznie minimalizuje wydatki na ich zakup. Drogeryjne pasty i maski kosztują zazwyczaj niewiele, ale mają jedną, bardzo dużą wadę – trzeba używać ich w dużej ilości. Tylko wtedy dają spodziewany efekt. To sprawia, że opakowanie bardzo szybko się kończy i trzeba kupić następne. Produkty Nak Australia są ekonomiczne. Do uzyskania odpowiedniego rezultatu wystarczy zaledwie odrobina produktu. Wszystkie, fryzjerskie kosmetyki mają znacznie treściwsze składy. Ich siła tkwi w doskonałej jakości składników i dużej ich zawartości.
 
Nak Australia dba o wysoką jakość swoich produktów do włosów. Są one przebadane dermatologicznie i nie powodują sklejania kosmyków. Utrzymują sprężystość fryzury, ale jednocześnie dbają o to, by włosy wyglądały świeżo i zdrowo. Fryzura utrzymuje swój kształt przez cały dzień, a zmycie kosmetyków nie stanowi żadnego problemu. Można to zrobić nawet z użyciem delikatnego szamponu do codziennego stosowania.